Camp-let info


Oceněný stanový přívěs

Oceněný stanový přívěsPět let po sobě byl Camp-let zvolen „Nejlepším lehkým přívěsovým stanem“. V posledních pěti letech soutěžil Camp-let se všemi předními výrobci přívěsových stanů z Anglie i Evropy. Porota hodnotila celkový design, snadnost použití, sestavení a složení, pohodlí, cenu a kvalitu.

Pokračovat ve čtení

Kvalita na cesty

Kvalita na cestyPokud uvidíte Camp-let osobně, jistě hned v prvním okamžiku oceníte jeho kvalitu. Robustní karoserie je vyrobena z velmi silného laminátu, který působí klamným zdáním, že Camp-let je mnohem těžší než je doopravdy.Jeho vynikající manévrovací schopnosti, ničím nerušený výhled vzad a klasický design z něj činí oblíbeného společníka na cesty ve Velké Británii i Evropě.

Pokračovat ve čtení

Výhody Camp-letu

Dovolená se stanovým přívěšem Camp-let má oproti skládacím karavanům, karavanům a obytným přívěsům mnoho výhod. Je více kompaktní, lehce se skladuje, je lehký, dobře táhnutelný, rychle zapřáhnutý sestavitelný a levnjší cenově i nákladově.

Pokračovat ve čtení

Bavlna vs. Akryl

Bavlna vs. AkrylPřemýšleli jste někdy nad rozdílem mezi bavlnou a akrylem? Které plátno vydrží déle? Které se lépe čistí? Jestli můžete složit akrylové plátno mokré? Všechny otázky jsou zodpověděny v této skvělé příručce, která čerpá z bohatých zkušenosti Camperlandu.

Pokračovat ve čtení

Důvody ke koupi

Pokud chcete, připravili jsme pro vás zřetelný a stručný seznam důvodu, proč je Camp-let tím nejlepším světovým stanovým přívěsem.

Pokračovat ve čtení