Camp-let kvalita

Kvalita na cesty

Pokud uvidíte Camp-let osobně, jistě hned v prvním okamžiku oceníte jeho kvalitu. Robustní karoserie je vyrobena z velmi silného laminátu, který působí klamným zdáním, že Camp-let je mnohem těžší než je doopravdy. Ve skutečnosti je počáteční hmotnost Camp-letu, pro přívěsový stan těžko uvěřitelných, 250kg. Jízda s Camp-letem je potěšení. Jeho vynikající manévrovací schopnosti, ničím nerušený výhled vzad a klasický design z něj činí oblíbeného společníka na cesty ve Velké Británii i Evropě.

Pevná střecha

Only Isabella quality canvasses are used on the Camp-let trailer tentCamp-let ve standardní výbavě obsahuje pevnou střechu a nosič na zavazadla. Uzamykatelná pevná střecha zabezpečuje přívěs a umožňuje na něj uskladnění dalších zavazadel nebo výbavy. Není tedy problém s převozem kol, zavazadel, kufrů, malé lodi, surfařského prkna nebo rybářského vybavení. Navíc je možné umístit zavazadla do úložného prostoru uvnitř přívěsu a kuchyňských skříněk. To znamená, že všechno potřebné vybavení se při přepravě pohodlně poskládá do přívěsu.

Sklolaminát, který vydrží

durable trailer tent with lightweight fibreglass bodyCamp-let je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a nízké nároky na údržbu. Důkazy o kvalitě výrobních procesů Camp-letu, můžete pravidelně vidět u Camp-let prodejců po celé Evropě. Camp-let se prodává již od počátku osmdesátých let a jeho prodej stále narůstá. Camp-let je vyráběn z nerezových materiálů (od pozinkovaného podvozku až po šrouby z nerezové oceli, panty a úchyty). Sklolaminátový přívěs vysoké kvality je Camp-let inženýry vyráběn stejným způsobem již více než 30 let. Sklolaminát je silnější než ocel a plech a jeho vzhled je líbivější. Sklolaminátový přívěs je lehký, vysoce odolný proti prostředí, nekoroduje a velmi snadno se udržuje.

Plátno a akryl

Only Isabella quality canvasses are used on the Camp-let trailer tentCamp-let plátno a akryl je vyráběno Isabellou, která je považována za nejlepší v oboru. Použité plátno Isabella je dodáváno od Ten Cater, který je považován za nejlepšího výrobce látky na světě. Plátno je v porovnání s typicky používanými stanovými plátny těžší. Jeho váha je 285gramů / m2 a střešní plátno váží dokonce 320 gramů / m2. Camp-let je tedy vybaven plátnem s tradicí, která zaručuje dlouho životnost a nabízí vysokou odolnost proti degradaci, způsobované UV zářením, větrem a běžným používáním. Plátno je vyráběno s vyššími nároky než normální a místa, která budou více zatížena, jsou vyztužena (hlavní oblast šití, 6 rohů a střešní plátno).

Konstrukce: snadné použití – sestavení

Můžete si vybrat celkem z 5 modelů, každý obsahuje dvě kabiny a plátěnou střechu, která může být postavena za přibližně minutu. Kabina, stejně jako skládací karavan, se nemusí přikolíkovat. Hlavní rám plátna je před-sestaven a přichycen k přívěsu, rám se pak dá rozvinout. Je nutné malé množství fixace a vše je prakticky hotovo. V podstatě je možné dorazit a za dalších 5-8 minut můžete relaxovat s Camp-letem připraveným k použití.

Jedna, dvě a nahoru

Krok 1 – Vyklopte podpůrné nohy a otevřete kuchyň

Krok 1 – Vyklopte podpůrné nohy a otevřete kuchyň

Krok 2 – zvedněte víko (plynové písty vám pomohou)

Krok 2 – zvedněte víko (plynové písty vám pomohou)

Krok 3 – Velké plátno a dvě spací kabiny jsou zvednuty v jednom kroku, žádné komplikované použití tyčí

Krok 3 – Velké plátno a dvě spací kabiny jsou zvednuty v jednom kroku, žádné komplikované použití tyčí

Nejlépe prodávaný

Camp-let je zdaleka nejprodávanější stanový přívěs v Evropě. Prodej Camp-letu ve Velké Británii od roku 2006, kdy byl Camp-let uveden na trh, každým rokem narůstá. Velké procento prodeje je od předchozích majitelů karavanů nebo obytných automobilů, kteří stále chtějí cestovat, ale požadují jednodušší tažení, jednodušší zacházení, menší provozní náklady a zároveň chtějí zachovat komfort.