Apollo Lux

 • Camp-let-apollo.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • Apolloclosed.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • Apolloopen.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • apollolux-deluxe-kitchen.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek

Apollo přináší do přírody veškeré pohodlí vašeho domova a poskytne vám a vaší rodině mnoho svobodných kempinkových dovolených – kdekoliv, kdykoliv.

Tento model je také populární volbou pro páry, které využijí pouze jednu postel a levou postel přemění na místnost s posezením. Zadní část posezení je vhodná jako doplňkový úložný prostor.

Vysoce kvalitní stanové plátno Isabella

Vysoce kvalitní stanové plátno IsabellaPro dosažení optimální kvality a dlouhé životnosti je plátno okolo tyčí dvojnásobné a nejzranitelnější body jsou posíleny.
Karavan je v modro/šedé kombinaci.

Kuchyně

Apollo lux deluxe kuchyněApollo lux je vybaven lehce otevíratelnou kuchyní, která se otevře z boku přívěsu a nevyžaduje žádné zvedání. Kuchyně obsahuje trojitý hořák, dřez a tekoucí vodu, ale také užitečnou skříňku.

Sedadla a úložný prostor

Apollo je populární volbou pro páry, které využijí pouze jednu postel a levou postel přemění na místnost s posezením. Zadní část posezení je vhodná jako doplňkový úložný prostor.

Přívěs

Apollo lux PřívěsApollo je, stejně jako ostatní modely Camp-letu, založeno na pevném, kompaktním přívěsu, což znamená dobrou manévrovatelnou a při jízdě ničím nerušený výhled dozadu. Dalšími velkými výhodami jsou menší spotřeba paliva a menší nároky na místo při skladování ve vzpřímené pozici.

 

Camp-let Apollo Lux příslušenství

Porovnejte naše modely

Nenašli jste odpověd na vaši otázku?

Prosím volejte (+420) 606 316 002. Rádi zodpovíme jakoukoli vaší otázku ohledně Camp-let stanového přívěsu.