Concorde

 • Camp-let-concorde.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • Concordeclosed.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • Concordeopen.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • concorde-deluxe-kitchen.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • camplet-extension-annexe.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek

Na první pohled má Concorde podobný vzhled jako řada Apollo, ale má mnoho dalších prvků, které udělají vaši dovolenou pohodlnější. S 18 metry čtverečními je Concorde větší než Camp-let Apollo, nicméně doba postavení je stejně tak krátká.

Mimo vybavení, které najdete i v Apollu má Concorde dvě velká okna v zadní části kabin na spaní, skladovací prostor pod postelí, šatník mezi postelemi a úložné kapsy pro ukládání časopisů, klíčů, knih nebo čehokoliv jiného. Také má větší celkové větrání a veranda má tři okna.

Venkovní plátěná střecha

Venkovní plátěná střechaCamp-let Concorde má také v přední části verandu s velkými okny. Přední část může být vyjmuta nebo se může odepnout pouze jedna polovina.

Příslušenství a úložný prostor

Příslušenství a úložný prostorPokud používáte větší Concorde pro více lidí, zajisté uvítáte úložné kapsy, šatník mezi postelemi a zavazadlový prostor pod postelí.

Pohodlný spánek

Doplňkové větrání v zadní části ložnic poskytuje lepší cirkulaci vzduchu a pomáhá omezit kondenzaci při delší kempinkové dovolené.

Univerzální prostor

Víceúčelovou přístavbu je možné využít pro zvýšení kapacity stanu na 6 osob. Vedlejší místnost je také běžně využívána jako toaleta nebo úložný prostor.

Concorde bedroom annexe Toilet compartment in Concorde saves night time trips accross the campsite Extra living area large enough for a table

 

Camp-let Concorde příslušenství

Porovnejte naše modely

Nenašli jste odpověd na vaši otázku?

Prosím volejte (+420) 606 316 002. Rádi zodpovíme jakoukoli vaší otázku ohledně Camp-let stanového přívěsu.