Royal Acrylic

 • camp-let-royal.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • Royalclosed2.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • royal-deluxe-kitchen.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • acrylic-extendable-trailertent.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek

Elegantně navržený přívěsový stan vyzařuje kvalitou zvenku i zevnitř. Všechny požadavky Vaší rodiny byly předpokládány a všude najdete promyšlené řešení. Na 18 metrech čtverečních nabízí Royal dostatek prostoru při stále rychlé době sestavení. Royal má také úložné místo pod postelí, šatník mezi ložnicemi a úložné kapsy pro ukládání časopisů, klíčů, knih nebo čehokoliv jiného.

Pro další pohodlí byly přidány polštáře. Sedačka a opěrka jsou vybaveny matracemi z pěny s pamětí a Royal také využívá dvou větracích oken v zadní části spacích kabin a verandy na obou bočních stranách a v přední části. Nejvíce oblíbený je Royal Acrylic s jednou přístavbou, která slouží jako toaleta nebo úložný prostor.

Rozšíření, která splní vaše požadavky

Extendable trailer tentStejně jako u Concordu, je Royal rozšířen o dvě doplňkové místnosti s plátěnou střechou. Navíc můžete Royal rozšířit o dalších 10 metrů čtverečních markýz. Toto rozšíření vyžaduje dvě další přístavby a přemění Camp-let na šestimístný.

Kuchyně

Kitchen with extra storageKuchyně je skvělá. Je vybavena dřezem, velkou pracovní plochou, třemi plynovými hořáky z nerezové oceli, 13 litrovým zásobníkem a 12V vodní pumpou. Ve skvěle navržené kuchyni je dostatek místa pro vybavení a, jako u ostatních modelů, může být otevřena a použita při cestování. Pro rok 2011 je možné v doplňkové výbavě získat také troubu a gril.

Přívěs

Royal trailer takes up no more space for storage.Zadní část přívěsu byla snížena kvůli kuchyni. Přívěs Royal má stejnou velikost jako ostatní modely, což ho činí jednoduše skladovatelným.

Rychleschnoucí akryl

Low maintenance acrylic canvasAkryl vyrobený podle nejvyšších standardů je rychleschnoucí a snadno se čistí.

Pro pochopení rozdílu mezi bavlnou a akrylem klikněte zde.

 

Camp-let Royal Acrylic příslušenství

Porovnejte naše modely

Nenašli jste odpověd na vaši otázku?

Prosím volejte (+420) 606 316 002. Rádi zodpovíme jakoukoli vaší otázku ohledně Camp-let stanového přívěsu.