Royal

 • camp-let-royal-cotton.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • Royalclosed2.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • Royalopen.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • royal-deluxe-kitchen.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • royal-awning-extensions.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek

Elegantně navržený přívěsový stan vyzařuje kvalitu zvenku i zevnitř. Všechny požadavky Vaší rodiny byly předpokládány a všude najdete promyšlené řešení. Na 18 metrech čtverečních nabízí Royal dostatek prostoru při stále rychlé době sestavení.

Pro další pohodlí byly přidány polštáře. Sedačka a opěrka jsou vybaveny matracemi z pěny s pamětí a Royal také využívá dvou větracích oken v zadní části spacích kabin a verandy na obou bočních stranách a přední části. Nejvíce oblíbený je Royal s jednou doplňkovou místností, která se používá jako toaleta nebo úložný prostor.

Rozšíření která splní vaše požadavky

Extendable trailer tentStejně jako u Concordu, je Royal rozšířen o dvě doplňkové místnosti s plátěnou střechou. Navíc můžete Royal rozšířit o dalších 10 metrů čtverečních markýz. Toto rozšíření vyžaduje dvě další přístavby a přemění Camp-let na šestimístný.

Kuchyně

Royal deluxe kitchen with drawersKuchyně je skvělá. Je vybavena dřezem, velkou pracovní plochou, třemi plynovými hořáky z nerezové oceli, 13 litrovým zásobníkem a 12V vodní pumpou. Ve skvěle navržené kuchyni je dostatek místa pro vybavení a, jako u ostatních modelů, může být otevřena a použita při cestování. Pro rok 2011 je možné v doplňkové výbavě získat troubu a gril.

Praktický úložný prostor

Hide-away storage areaRoyal má také úložné místo pod postelí, šatník mezi ložnicemi a úložné kapsy pro ukládání časopisů, klíčů, knih nebo čehokoliv jiného.

Přívěs

Royal trailer takes up no more space for storage.Zadní část přívěsu byla snížena kvůli kuchyni. Přívěs Royal má stejnou velikost jako ostatní modely, což ho činí jednoduše skladovatelným.

Pro pochopení rozdílu mezi bavlnou a akrylem klikněte zde.

 

Camp-let Royal příslušenství

Porovnejte naše modely

Nenašli jste odpověd na vaši otázku?

Prosím volejte (+420) 606 316 002. Rádi zodpovíme jakoukoli vaší otázku ohledně Camp-let stanového přívěsu.