Oceněný stanový přívěs

Vítěz ceny pro nejlepší lehký rekreační přívěs

Caravan club award to Camp-letPět let po sobě byl Camp-let zvolen „Nejlepším lehkým přívěsovým stanem“. Soutěž pořádá Karavan Klub v National Exhibition v centru Birminghamu. V posledních pěti letech soutěžil Camp-let se všemi předními výrobci přívěsových stanů z Anglie i Evropy. Porota hodnotila celkový design, snadnost použití, sestavení a složení, pohodlí, cenu a kvalitu.

Ve spolupráci s kempinkovým a karavanovým klubem byl Camp-let zvolen Camping Magazínem nejlepším přívěsovým stanem pro rok 2010. Camp-let byl také zvolen Camping Magazínem nejlepším skládacím karavanem / přívěsovým stanem pro rok 2011.

Chcete-li zjistit, proč Camp-let získal tolik ocenění, přečtěte si více o jeho kvalitním příslušenství.

Kombinovaný přívěsový stan a skládací karavan

Camp-let poskytuje svým uživatelům veškerý luxus skládacího karavanu společně s jednoduchým použitím, skladováním a manévrováním, které nabízí kompaktní přívěsový stan. Stan není zapotřebí přikolíkovat a kuchyně je natrvalo přichycena k přívěsu (bez namáhavého zvedání), to je charakteristické pro skládací karavan! Podvozek je malý a kompaktní a v porovnání s ostatními typickými velkými a těžkými karavany není matoucí. Malý kompaktní přívěs vyžaduje menší úsilí k tažení, ukládání a manévrování. Když Camp-let nepotřebujete, může být uložen na bok a pomocí mobilního stojanu může být zatlačen do rohu garáže.

Více informací o výhodách Camp-letu.