Savanne

 • Camp-let-savanne.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • Savanneclosed.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • Savanneopen.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • savanne-deluxe-kitchen.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek
 • savanne-open-canopy.jpg
  Pro zvětšení klikněte na obrázek

Savanne se svými 18 metry čtverečními je stejně velký jako Concorde a je stejně tak rychle postavený. Savanne je jediný model Camp-letu, kde můžete odstranit obě boční i přední stěny a přidat plátěnou stříšku. Camp-let Savanne má také v přední části verandu s velkými okny.

Ačkoliv možná nikdy nepoužijete Savanne tak, jak jsme zmínili, všechny stěny jsou opatřeny zipem a stejně jako Concorde má 2 velká větrání v zadní části kabin na spaní, 4 velká větrání v plátěné střeše a může být zvětšen o další místnost, aby se navýšila kapacita na 6 osob. Vedlejší místnost je také běžně využívána jako toaleta nebo úložný prostor.

Venkovní plátěná střecha

Extra storage space includes a wardrobe, underbed luggage and storage pocketsOdstraněním přední stěny a bočních stěn můžete docílit toho nejlepšího přístřešku pro rybaření nebo můžete využít Savanne pro jednodenní výlet do vnitrozemí nebo na pláž. Bez stěn je Savanne postaven do dvou minut a zajištěn je pouze 2 kolíky a šňůrami.

Rozložení

Stejně jako Concorde využívá Savanne velkých plátěných střech o ploše 18 metrů čtverečních, aby poskytnul větší životní prostor, zatímco zůstává stále stejně rychle postaven.

Doplňky ve standardu

Extra storage space includes a wardrobe, underbed luggage and storage pocketsStejně jako Concorde má Savanne ve standardní výbavě úložný prostor v podloží, šatník mezi ložnicemi a úložné kapsy pro ukládání časopisů, klíčů, knih nebo čehokoliv jiného.

Vysoce kvalitní stanové plátno Isabella

Isabella quality awning canvasPro dosažení optimální kvality a dlouhé životnosti je plátno kolem tyčí dvojité a nejzranitelnější místa jsou posílena.

 

Camp-let Savanne

Porovnejte naše modely

Nenašli jste odpověd na vaši otázku?

Prosím volejte (+420) 606 316 002. Rádi zodpovíme jakoukoli vaší otázku ohledně Camp-let stanového přívěsu.